Hymn do Miłości. Elżbieta Okupska śpiewa piosenki Edith Piaf - Online

Nie masz jeszcze dostępu?
Możesz go kupić tutaj:Po kliknięciu przycisku przeglądarka otworzy nową kartę z systemem biletowym Teatru Rozrywki. Procedura zakupu jest analogiczna jak podczas zakupu biletu do Teatru. Po dokonaniu płatności bilet wraz z kodem dostępu zostanie przesłany na podany adres email. Cena biletu: 10 zł.
Masz już dostęp i indywidualny kod?
Wpisz go poniżej:

Po podaniu poprawnego kodu dostęp na tym urządzeniu jest ważny przez 48 godzin.

Hymn do Miłości. Elżbieta Okupska śpiewa piosenki Edith Piaf - Online

Hymn do miłości - Elżbieta Okupska śpiewa piosenki Edith Piaf

 

Napisano o niej kilkadziesiąt książek, setki artykułów. W biografiach, wspomnieniach bliskich jej osób czy wreszcie w opowieściach samej artystki roi się od anegdot. Wiele z nich nie ma nic wspólnego z prawdą, niektóre już dawno zweryfikowano, ale wciąż pozostają w obiegu. Jest w nich jakiś rodzaj romantyzmu, element miejskiej legendy, który dodaje życiu Edith Piaf swoistego kolorytu, choć przecież jej życie było barwne jak rzadko które. Ale pomijając zmyślone szczegóły, anegdoty i epizody, niezaprzeczalny jest fakt, że ta drobna kobieta chropowatym głosie i niebywałej ekspresji była jedną z największych artystek XX wieku na całym świecie.

 

Elżbieta Okupska jest jedną z największych aktorek naszego regionu. Śpiewa również z wyjątkową ekspresją, a jej głos rozpoznawalny jest od pierwszych dźwięków. Koncert najpiękniejszych piosenek Edith Piaf to niezapomniane przeżycie, nie tylko dla fanów francuskiej piosenkarki.

 

Elżbieta Okupska - śpiew, głos z offu
Jacek Bończyk - głos z offu
Ewa Zug - fortepian
Marek Andrysek - akordeon

czas trwania: 70 minut bez przerwy